Istnieje bardzo ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem, w którym znaczącą rolę odgrywa „przyjazna” flora jelitowa. Niezdrowy styl życia, picie alkoholu, zanieczyszczone środowisko, niektóre lekarstwa (np. antybiotyki) mogą niszczyć florę jelitową, co w konsekwencji może prowadzić do namnażania się chorobotwórczych bakterii jelitowych.

AC-Zymes zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus

 

Opakowanie: 100 kapsułek

79.00 

AC-Zymes (100 kapsułek)

Zalety AC-Zymes

Produkt AC Zymes uzupełnia dietę w żywe kultury bakterii Lactobacillus acidopillus.

Prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego znacznie wpływają na nasze zdrowie. Przede wszystkim niezwykle istotny jest właściwy stan flory jelitowej. Nadmierne spożywanie alkoholu, przebywanie w zanieczyszczonym otoczeniu, czy też branie niektórych antybiotyków może w znacznym stopniu przyczynić się do zniszczenia flory jelitowej. W związku z tym następuje niekontrolowane rozprzestrzenianie się w naszym organizmie niezwykle niekorzystnych bakterii.

Układ pokarmowy człowieka jest dość charakterystycznym układem, bowiem to właśnie w nim występuje mnóstwo przeróżnych  mikroorganizmów, które nazywamy florą jelitową. Dość przerażający jest fakt mówiący, że całkowita masa bakterii znajdujących się w przewodzie pokarmowym u dorosłego człowieka może sięgać nawet 1,5 kg! Wśród nich wyróżniamy bakterie probiotyczne. W odróżnieniu od innych, te wpływają korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Jednak zdecydowana większość bakterii ma negatywny wpływ na ludzkie zdrowie. Stan jelit może być naruszony przez wiele czynników, tj. zła dieta, stosowanie antybiotyków, nadmierny stres, kłopoty z trawieniem, palenie tytoniu czy też po prostu starzenie się organizmu.

ULOTKA AC-ZYMES

kliknij w ulotkę aby powiększyć

Katalog AC-Zymes
Katalog AC-Zymes

FILM AC-ZYMES

Substancje aktywne

2 miliardy – żywych kultur bakterii Lactobacillus acidophilus

Dawkowanie i zawartość

Opakowanie : 100 kapsułek

Dawkowanie : 1 kapsułka dziennie pomiędzy posiłkami (na pusty żołądek)

Atesty

Suplementy diety Firmy CaliVita Int. to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o atestach i produkcji kliknij w link ATESTY

Składniki:

żywe kultury bakterii (Lactobacillus acidophilus) (75%), kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.
Uwagi
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “AC-Zymes”