Istnieje bardzo ścisły związek pomiędzy właściwym funkcjonowaniem układu pokarmowego a naszym zdrowiem, w którym znaczącą rolę odgrywa „przyjazna” flora jelitowa. Niezdrowy styl życia, picie alkoholu, zanieczyszczone środowisko, niektóre lekarstwa (np. antybiotyki) mogą niszczyć florę jelitową, co w konsekwencji może prowadzić do namnażania się chorobotwórczych bakterii jelitowych.

AC-Zymes zawiera żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus

 

Opakowanie: 100 kapsułek

93.00  70.00 

AC-Zymes (100 kapsułek)

Zalety AC-Zymes

Produkt AC Zymes uzupełnia dietę w żywe kultury bakterii Lactobacillus acidopillus.

Prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego znacznie wpływają na nasze zdrowie. Przede wszystkim niezwykle istotny jest właściwy stan flory jelitowej. Nadmierne spożywanie alkoholu, przebywanie w zanieczyszczonym otoczeniu, czy też branie niektórych antybiotyków może w znacznym stopniu przyczynić się do zniszczenia flory jelitowej. W związku z tym następuje niekontrolowane rozprzestrzenianie się w naszym organizmie niezwykle niekorzystnych bakterii.

Układ pokarmowy człowieka jest dość charakterystycznym układem, bowiem to właśnie w nim występuje mnóstwo przeróżnych  mikroorganizmów, które nazywamy florą jelitową. Dość przerażający jest fakt mówiący, że całkowita masa bakterii znajdujących się w przewodzie pokarmowym u dorosłego człowieka może sięgać nawet 1,5 kg! Wśród nich wyróżniamy bakterie probiotyczne. W odróżnieniu od innych, te wpływają korzystnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Jednak zdecydowana większość bakterii ma negatywny wpływ na ludzkie zdrowie. Stan jelit może być naruszony przez wiele czynników, tj. zła dieta, stosowanie antybiotyków, nadmierny stres, kłopoty z trawieniem, palenie tytoniu czy też po prostu starzenie się organizmu.

ULOTKA AC-ZYMES

kliknij w ulotkę aby powiększyć

Katalog AC-Zymes
Katalog AC-Zymes

FILM AC-ZYMES

Substancje aktywne

2 miliardy – żywych kultur bakterii Lactobacillus acidophilus

Dawkowanie i zawartość

Opakowanie : 100 kapsułek

Dawkowanie : 1 kapsułka dziennie pomiędzy posiłkami (na pusty żołądek)

Atesty

Suplementy diety Firmy CaliVita Int. to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o atestach i produkcji kliknij w link ATESTY

ac-zymes

AC-ZYMES

Cena: 67 zł

  • Przy zakupach powyżej 380 zł otrzymasz dodatkowy upust w wysokości 5%.
  • Dodatkowo przy zakupie powyżej 500 zł otrzymasz przesyłkę gratis.
  • Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty – skontaktuj się z nami.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “AC-Zymes”