Pomimo że nasz organizm jest w stanie wytworzyć aminokwas – argininę, w niektórych sytuacjach dochodzi do jego zmniejszonej produkcji. Dzieje się tak np. podczas stresu, którego często doświadczamy i jest on znany wielu z nas. Ostatnio, ze względu na liczne, cenne właściwości arginina staje się coraz bardziej popularna, szczególnie w środowisku sportowców, którzy stosują ją w celu osiągnięcia lepszych wyników.

Arginina Plus:

 • pobudza przyrost masy mięśniowej;
 • bierze udział w syntezie hormonu wzrostu;
 • wpływa na prawidłowe krążenie krwi;
 • przyśpiesza regenerację mięśni po treningu;
 • chroni wątrobę i pomaga w jej odtruwaniu.

 

Opakowanie: 100 tabletek

98.00 

SKU: FL0065 Kategoria:

Arginine Plus (100 tabletek)

Zalety Arginine Plus

Arginina to substancja naturalna. Jest aminokwasem zasadowym, ale też egzogennym, tzn. że może być syntezowana w organizmie, ale mogą zdarzyć się przypadki, w których jej synteza wewnątrzustrojowa nie wystarcza i dlatego powinno się ją uzupełniać w należyty sposób. Dzieje się tak podczas osłabienia organizmu czy też zbyt intensywnego wysiłku fizycznego.

Czy wiedziałeś, że…

Jedna tabletka Arginine Plus dostarcza tyle l-argininy, co 4,5 kg orzechów włoskich!

Każdy organizm produkuje argininę, jednakże w stanach wyjątkowych, tj. urazy czy szybki wzrost, ilość argininy wyprodukowanej przez nasz organizm nie zawsze jest wystarczająca, natomiast ilość ta zależy w dużej mierze od pobrania jej z pożywienia i następnie przyswojenia przez organizm. Aminokwas ten możemy znaleźć w białkach roślinnych oraz zwierzęcych, jednakże warto wspomnieć, że w produktach mlecznych jej zawartość jest znacznie mniejsza.

Arginine Plus jest produktem niezwykle cennym w argininę, która to pełni istotne funkcje w naszym organizmie, bowiem przyczynia się do wydalania amoniaku, który jest szkodliwy oraz pozytywnie wpływa na urogenezę. Preparat ten zawiera również mangan. Wytwarza on naturalną barierę chroniącą komórki przed stresem oksydacyjnym jak i dba o prawidłową strukturę kości, bierze udział w tworzeniu się jakże ważnej tkanki łącznej oraz w metabolizmie energetycznym.

ULOTKA ARGININE PLUS

kliknij w ulotkę aby powiększyć

Ulotka Arginine plus

Substancje aktywne

 • 500mg L-arginina
 • 50mg kwas alfa ketoglutarowy
 • 0.6mg Mangan

Dawkowanie i zawartość

Opakowanie : 100 tabletek

Dawkowanie : 1 tabletka dziennie 1/2 godz. przed posiłkiem

Atesty

Suplementy diety Firmy CaliVita Int. to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o atestach i produkcji kliknij w link ATESTY

ARGININE PLUS

Cena: 81 zł

 • Przy zakupach powyżej 380 zł otrzymasz dodatkowy upust w wysokości 5%.
 • Dodatkowo przy zakupie powyżej 500 zł otrzymasz przesyłkę gratis.
 • Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty – skontaktuj się z nami.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Arginine Plus”