Jeśli wierzysz w naturalne rozwiązania, wyciąg z mleczka pszczelego jest właśnie dla Ciebie. Jest to koncentrat substancji odżywczych, który sprawia, że królowa może przeżyć 3-4 lata, podczas gdy zwykłe pszczoły-robotnice tylko 4-6 tygodni. Spożywanie wyciągu z mleczka pszczelego jest bardzo korzystne dla człowieka.

Mleczko pszczele – Bee power:

  • wzmacnia organizm i poprawia odporność,
  • przyspiesza odnowę biologiczną tkanek,
  • zbawienne dla układu krążenia,
  • poprawia witalność i samopoczucie

 

Opakowanie: 50 kapsułek

44.00 

SKU: FL0042 Kategoria:

Bee Power (50 kapsułek)

Zalety Bee power

Wyciąg z mleczka pszczelego jest naturalnym koncentratem substancji odżywczych. Jej wpływ na pszczoły jest dość widoczny, bowiem wyciąg ten sprawia, że królowa jest w stanie dożyć nawet 4 lat, przy czym zwykłe pszczoły robotnice w najlepszym wypadku zaledwie tylko 6 tygodni. Czas ten jest wręcz nieporównywalny, a wszystko za sprawą wyciągu z mleczka pszczelego, który wykazuje swój dobroczynny wpływ także na organizm ludzki.

Substancja ta jest posiłkiem, jakim robotnice karmią larwy i królową. Prawdopodobnie właśnie dlatego królowa potrafi złożyć nawet do 1500 jaj w ciągu jednego dnia. Mleczko pszczele jest wydzieliną pochodzącą z gruczołów gardzielowych robotnic. Posiada bardzo skomplikowany skład, ale dzięki temu stanowi doskonałe uzupełnienie każdej diety. Dlatego też mleczko pszczele jest rozpowszechnione niemal na całym świecie. Bee Power  zawiera odpowiednią ilość mleczka pszczelego, aby wzbogacić dietę w niezwykle cenne kwasy HDA.

ULOTKA BEE POWER

kliknij w ulotkę aby powiększyć

katalog Bee power
Ulotka Bee power

FILM BEE POWER

Substancje aktywne

  • 50mg Mleczko pszczele (6% HDA)                                                         (ekwiwalent 150 mg mleczka świeżego)

Dawkowanie i zawartość

Opakowanie : 50 kapsułek

Dawkowanie : 1 – 3 kapsułki dziennie pół godz. przed posiłkiem lub według zaleceń

Atesty

Suplementy diety Firmy CaliVita Int. to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o atestach i produkcji kliknij w link ATESTY

Bee Power

BEE POWER

Cena: 37 zł

  • Przy zakupach powyżej 380 zł otrzymasz dodatkowy upust w wysokości 5%.
  • Dodatkowo przy zakupie powyżej 500 zł otrzymasz przesyłkę gratis.
  • Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty – skontaktuj się z nami.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Bee Power”