Podstawowym warunkiem optymalnego wykorzystania substancji odżywczych jest właściwy proces trawienia. Aktywne składniki produktu Digestive Enzymes to enzymy trawienne oraz substancje pochodzenia roślinnego: nasiona kopru włoskiego i kurkuma.

 

Opakowanie: 100 tabletek – masa netto: 96,2 g

Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie z posiłkiem

Producent: CaliVita® International.

Atesty polskie: GIS, PZH. Atesty światowe: FDA, GMP.  Więcej o atestach czytaj w zakładce ATESTY.

122.00  92.00 

SKU: CV0127 Kategoria:
[php snipet=1]
[php snippet=1]

Składniki aktywne

 

  • 75 mg Pankreatyna
  • 75 mg Nasiona kopru
  • 37.5 mg Kurkuma
  • 25 mg Kwas glutaminowy
  • 17.5 mg Pepsyna
  • 12.5 mg Bromelaina
  • 7.5 mg Proteaza
  • 5 mg Papaina
  • 10 mg Diastaza

Opakowanie:100 tabletek

 

Przy dawkowaniu profilaktycznym opakowanie wystarczy na ponad 3 miesiące stosowania, a jego dzienny koszt to jedyne 0,88 zł

Film Digestive Enzymes

Digestive Enzymes (100 tabletek)

Właściwie odbywający się proces trawienia pokarmów jest niezwykle istotnym czynnikiem, jeśli mówimy o maksymalnym wykorzystaniu substancji odżywczych.

W skład produktu Digestive Enzymes wchodzi wiele składników aktywnych. Są to m.in. enzymy trawienne oraz nasiona kopru włoskiego i kurkuma.

Żyjemy aktywnie i jesteśmy zdolni do wykonywania wszystkich czynności dnia codziennego dzięki energii, którą nasz organizm zyskuje poprzez regularne dostarczanie żywności. I tutaj zaczyna się niezwykle ważna rola enzymów trawiennych, które to wspomagają proces zamiany pokarmu w energię.

Enzymy rozkładają żywność na składniki prostsze, które są łatwiejsze do przyswojenia przez układ pokarmowy. Im jesteśmy starsi, tym bardziej zmniejsza się ilość enzymów, które są wytwarzane przez organizm. Przez to jakość trawienia się pogarsza oraz mogą występować dość nieprzyjemne objawy. Warto wiedzieć, że taka sytuacja występuje często bez względu na wiek u osób posiadających grupę krwi A.

Spożywanie potraw mrożonych, pasteryzowanych czy też podgrzewanych w mikrofalówce jest kolejną bezpośrednią przyczyną zbyt małej ilości enzymów występujących w organizmie.

Niezależnie od przyczyny, należy wesprzeć nasz układ pokarmowy. Digestive Enzymes zawiera pankreatynę. Jest to mieszanka kilku najważniejszych enzymów trawiennych trzustki. Nasiona kopru włoskiego także znajdują zastosowanie w tym preparacie, przez co przejawia on pozytywny wpływ na działanie układu wydalniczego oraz na oczyszczanie organizmu. Kolejnym składnikiem jest kurkuma, która wspomaga działania wątroby oraz stymuluje wytwarzanie enzymów trawiennych.

[php snippet=3]

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Digestive Enzymes”