Obecnie coraz częściej mamy do czynienia z substancjami chemicznymi, wywierającymi negatywny wpływ na nasz organizm, znajdującymi się m.in. w produktach spożywczych, lekarstwach, zanieczyszczonym powietrzu, czy powstających w wyniku różnorodnych procesów przemiany materii. Chlorofil oferuje naturalną ochronę przed niekorzystnym działaniem tych substancji!

Paraprotex na oczyszczanie organizmu:

 • pomocny w oczyszczaniu organizmu z pasożytów i grzybic,
 • pomocny w oczyszczaniu organizmu z bakterii i wirusów,
 • pobudza regenerację uszkodzonych tkanek,
 • chroni wątrobę,
 • wzmacnia ogólną odporność organizmu.

Opakowanie: 100 tabletek

130.00 

Brak w magazynie

SKU: CV0114 Kategoria:

ParaProteX (100 tabletek)

Zalety ParaProtex

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym pośpiechu, a co za tym idzie, odżywiamy się nieregularnie, co nie wpływa korzystnie na nasz organizm. Niestety, większość z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Układ pokarmowy jest najbardziej skomplikowanym miejscem w naszym organizmie. To tam odbywa się bardzo ważny proces niezbędny nam do życia, tj. trawienie, ale też znajdują się tam niebezpieczne czynniki pochodzące ze świata zewnętrznego.

ParaProtex zawiera najważniejsze składniki roślinne, które znajdują zastosowanie w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu.

Jednym z takich składników jest czosnek. Znany jest on już od dawien dawna jako wspaniały środek służący do wzmacniania sił obronnych organizmu. Dzięki niemu wątroba funkcjonuje dużo lepiej, ale nie tylko ona, bo także układ oddechowy oraz krążeniowy.

Produkt ten zawiera też ekstrakt z kory Pau D’arco, który to jest naturalną podporą organizmu w obronie przed zagrożeniami zewnętrznymi. Oprócz tego pomaga nerkom w ich funkcjach wydalniczych oraz stanowi ochronę komórek i tkanek przed oksydacją i zagrożeniami z niej wynikającymi.

Kolejnym składnikiem roślinnym ParaProtex jest ekstrakt z nasion grejpfruta nadający równowagę mikrobiologiczną organizmowi oraz ekstrakt z berberysu zwyczajnego, który wpływa na nasz układ pokarmowy, prawidłowe wydzielanie enzymów oraz perystaltykę jelit.

Natomiast olej z goździkowca korzennego wykazuje dobroczynny wpływ na trawienie i funkcjonowanie układu oddechowego.

Ponadto ParaProtex zawiera owoc Rangoon creeper. Jest to komosa piżmowa w postaci proszku wraz z  olejem z orzecha czarnego, sproszkowanym orzechem czarnym oraz żywicą z balsamowca.

ULOTKA PARAPROTEX

kliknij w ulotkę aby powiększyć

Katalog Paraprotex

FILM PARAPROTEX

Substancje aktywne

 • 300 mg Owoc Rangoon creeper
 • 200 mg Nasiona komosy piżmowej
 • 100 mg Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (std. 6% alkaloidów)
 • 100 mg Żywica balsamowca mirra
 • 100 mg Olej z goździkowca korzennego
 • 100 mg Ekstrakt z kory Pau d’Arco
 • 75 mg Sproszkowany orzech czarny
 • 75 mg Olej z orzecha włoskiego
 • 50 mg Ekstrakt z nasion grapefruita
 • 25 mg Sproszkowany czosnek

Dawkowanie i zawartość

Opakowanie : 100 tabletek

Dawkowanie : 1 – 2 tabletki dziennie z posiłkiem

Atesty

Suplementy diety Firmy CaliVita Int. to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o atestach i produkcji kliknij w link ATESTY

Więcej o produkcie Paraprotex

Składniki:

stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, owoce Rangoon creeper (Quisqualis indica), stabilizator: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), sproszkowane nasiona komosy piżmowej (Chenopodium ambrosioides), ekstrakt z berberysu zwyczajnego (Berberis vulgaris), żywica z balsamowca mirra (Balsamodendron myrrha), olej z goździkowca korzennego (Eugenia caryophyllata), ekstrakt z Pau Arco (Lapacho) (4:1) (Tabebuia impetiginosa), sproszkowany orzech czarny (Juglans nigra), olej z orzecha włoskiego (Juglans regia), ekstrakt z nasion grejpfruta (Citrus paradisi), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), sproszkowany czosnek (Allium sativum), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, pozostałe orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd  istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.
Uwagi!
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi, przyjmujące leki przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu,  kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “CaliVita ParaProtex (100 tab.) – produkt oryginalny !”