W ostatnim czasie lecytyna stała się niezwykle popularna. Posiada wiele cennych i ważnych właściwości. To naturalna substancja, którą można znaleźć również w naszym organizmie.

Opakowanie: 100 kapsułek – masa netto: 166 g.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie po posiłku.

Producent: CaliVita® International.

Atesty polskie: GIS, PZH. Atesty światowe: FDA, GMP.  Więcej o atestach czytaj w zakładce ATESTY.

87.00 

SKU: PN0104 Kategoria:
[php snippet=2]
[php snippet=1]

Składniki aktywne

 

  • 1200 mg Lecytyna sojowa

Opakowanie: 100 kapsułek

 

Przy dawkowaniu profilaktycznym opakowanie wystarczy na ponad 3 miesiące stosowania, a jego dzienny koszt to jedyne 0,51 zł

Super Soya Lecithin 100 kapsułek

Lecytyna z każdym dniem staje się coraz popularniejsza, a to z tego względu, iż wykazuje wiele przydatnych właściwości. Można ją znaleźć w naszym organizmie, bowiem jest ona częścią błon komórkowych i niektórych białek, które transportują tłuszcze. Naturalnym źródłami lecytyny są m.in. żółtka jajek, wątroba, fasola czy też soja. Oprócz tego posiada też niebywałe zalety, niezbyt rozpowszechnione wśród ludzi. Jest to naturalne źródło fosfolipidu – fosfatydylocholiny. Cholina jest ważnym elementem budującym błony komórkowe. Wpływa na prawidłowy proces metabolizmu tłuszczów oraz na funkcjonowanie wątroby.

 

Proces emulgowania cholesterolu przez cholinę zapobiega jego gromadzeniu się w wątrobie oraz w ścianach naczyń krwionośnych. Ogrywa również ważną rolę w utrzymywaniu prawidłowego krążenia krwi. Inozytol można znaleźć w produktach pochodzących z warzyw (np. soja). Duże ilości inozytolu gromadzą się w mózgu. Najważniejszą rolą choliny oraz inozytolu jest przekazywanie impulsów nerwowych. Są one również określane mianem „spalaczy tłuszczów” lub substancji lipotropowych. Regularne spożywanie lecytyny zalecane jest osobom, które ćwiczą lub ciężko pracują fizycznie, ponieważ wspomaga ona na krążenie krwi oraz prawidłową pracę stawów. Do tej pory nie zanotowano objawów przedawkowania lecytyny.

[php snippet=3]

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Super Soya Lecithin (100 kapsułek)”