Każdego dnia narażeni jesteśmy na wpływ wolnych rodników, niszczących nasze komórki. To działanie wzmacniane jest poprzez czynniki środowiskowe, takie jak: smog, dym papierosowy, promieniowanie UV oraz niezdrowe pożywienie. Witamina E to potężny antyoksydant, wspierający prawidłowe funkcjonowanie komórek. Skorzystaj z naturalnej pomocy, którą oferują witaminy!

Witamina E :

  • redukuje przebarwienia skóry,
  • opóźnia starzenie się skóry,
  • wzmacnia naczynia krwionośne,
  • chroni komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników,

 

Opakowanie: 100 kapsułek

Jak otrzymać darmową wysyłkę ?

63.00  47.00 

SKU: FL0094 Kategoria:

Vitamin E (100 kapsułek) - Witamina E

Witamina E

Wolne rodniki to czynniki mające bardzo negatywny wpływ na komórki organizmu człowieka, ale niestety nie da się ich uniknąć, zwłaszcza jeśli chodzi o czynniki środowiskowe, na styczność z którymi jesteśmy narażeni każdego dnia. Zanieczyszczenia środowiska, niezdrowa, wysoko przetworzona żywność czy promieniowanie UV – wszystko to wpływa na tzw. stres oksydacyjny, na które narażone są komórki. By je przed tym chronić i zapobiegać m.in. efektowi starzenia się komórek, należy dostarczać organizmowi odpowiednie ilości witaminy E, która jest jednym z silniejszych antyoksydantów, dzięki czemu wspomaga działanie komórek.

Suplement Vitamin E najbardziej zalecany jest w przypadku:

  • osób narażonych na codzienny stres,
  • osób żyjących lub często przebywających w silnie zanieczyszczonym środowisku,
  • palaczy papierosów.
  • osób szczególnie narażonych na promieniowanie UV i/lub pole elektromagnetyczne emitowane przez urządzenia elektroniczne.

Suplement należy zażywać w trakcie posiłku zawierającego tłuszcze, co ułatwia wchłanianie substancji aktywnej.

ULOTKA VITAMIN E

kliknij w ulotkę aby powiększyć

Katalog Witamina E

Dawkowanie i zawartość

Opakowanie : 100 kapsułek

Dawkowanie : 1 tabletka dziennie po posiłku

Substancje aktywne

  • 100mg Witamina E

Atesty

Suplementy diety Firmy CaliVita Int. to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o atestach i produkcji kliknij w link ATESTY

UWAGI !

Składniki:

witamina E, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda, gliceryna)

Wytworzono w zakładzie przetwarzającym także soję, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, orzechy, jaja, ryby, skorupiaki, mleko, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę – stąd istnieje możliwość obecności tych składników w produkcie.
Uwagi! 
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona. Osoby z problemami zdrowotnymi,  przyjmujące leki (m.in. przeciwzakrzepowe), przed zabiegeim operacyjnym, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.
Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu.
Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Vitamin E”