Czy wiesz, że już ponad 30 milionów ludzi stosuje codziennie niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) i kwas acetylosalicylowy? Jednak jak pokazują badania ich przyjmowanie obarczone jest ryzykiem powikłań zdrowotnych, zwłaszcza ze strony układu pokarmowego.

Opakowanie: 100 kapsułek – masa netto: 53 g.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie po posiłku popijając obficie ciepłą wodą. Po 4 tygodniach stosowania produktu należy zrobić przerwę w użyciu.

Producent: CaliVita® International.

Atesty polskie: GIS, PZH. Atesty światowe: FDA, GMP.  Więcej o atestach czytaj w zakładce ATESTY.

63.00 

SKU: FL0071 Kategoria:
[php snippet=2]
[php snippet=1]

Składniki aktywne

 

  • 400 mg Kora białej wierzby

Opakowanie: 100 kapsułek

 

Przy dawkowaniu profilaktycznym opakowanie wystarczy na ponad 3 miesiące stosowania, a jego dzienny koszt to jedyne 0,47 zł

White Willow 100 kapsułek

Kora wierzby białej (łacińska nazwa: Salix alba), która to roślina występuje w Ameryce Północnej, a także Europie Środkowej i Południowej, cechuje się cennymi właściwościami prozdrowotnymi, zwłaszcza jeśli chodzi o to, że zawiera ona glikozydy salicylowe, które w naszym organizmie przekształcane są do postaci kwasu salicylowego. Ważne jednak jest przede wszystkim to, że przekształcenie to następuje dopiero w wątrobie, dzięki czemu nie dochodzi do podrażnień błony śluzowej żołądka, co jest często słabą stroną preparatów zawierających kwas salicylowy, zwłaszcza jeśli przyjmuje się je często i w sporych ilościach. Mogą także pojawiać się inne niepożądane, szkodliwe dla zdrowia skutki stosowania kwasu salicylowego, takie jak na przykład reakcje alergiczne, nudności, biegunka, wymioty, owrzodzenia żołądka, a nawet krwawienia. Stosowanie preparatu White Willow nie wiąże się z takim ryzykiem, dzięki czemu można go stosować bezpiecznie.

Cenne właściwości kory wierzby były stosowane już przez starożytnych medyków chińskich, ale w Europie poznano się na tej niezwykłej roślinie znacznie później. Poza salicyliną, kora zawiera też salikortynę i inne glikozydy, a także kwas taninowy, szczawiany, enzymy i żywicę, co sprawia, że ma wielki, wszechstronny i – rzecz jasna – dobroczynny wpływ na nasze zdrowie.

Oprócz korzystnego wpływu na stawy, kora wierzby białej wspomaga zdrowie psychiczne i fizyczne, korzystnie wpływa na gospodarkę hormonalną oraz dba o wzmocnienie organizmu i jego samoregenerację.

Komu można polecić White Willow?

  • osobom potrzebującym wzmocnienia, zregenerowania organizmu i wsparcia zdrowia;
  • dbającym o zdrowie stawów;
  • chcącym zwiększyć wydolność psychiczną i fizyczną;
  • osobom w podeszłym wieku;
  • rekonwalescentom;
  • meteoropatom;
  • kobietom podczas menstruacji;
  • w miesiącach jesienno-zimowych.

Czy wiesz, że wyciąg z kory białej wierzby powszechnie nazywany jest „naturalną aspiryną”? Co istotne – nie wywołuje ona dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

[php snippet=3]

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “White Willow”