Zdrowie jest w życiu człowieka najcenniejszą wartością, niestety jednak zwykle uświadamiamy to sobie dopiero wtedy, gdy jest stracimy. Dlatego tak bardzo ważne jest, by na co dzień stosować profilaktykę zdrowotną i muszą to być działania na tyle konsekwentne, by odnosiły pożądany skutek w postaci przede wszystkim wysokiego poziomu odporności organizmu. Na pewno pomóc w tym może wydatnie stosowanie preparatów marki CaliVita®, gdyż produkty te są wytwarzane zgodnie z wszelkimi obowiązującymi zasadami, dlatego są najwyższej jakości.

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

  • Suplementy CaliVita® są wytwarzane z użyciem najnowocześniejszych technologii przewidzianych dla produktów farmaceutycznych. Są produkowane w USA pod okiem Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), której certyfikat gwarantuje bezpieczeństwo stosowania wszystkich preparatów firmy CaliVita®.
  • Wszystkie etapy produkcji preparatów firmy CaliVita® są zgodne z zalecenia i instrukcjami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), co gwarantuje czystość, najwyższą jakość oraz skuteczność każdego produktu.
  • Produkty CaliVita® posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia wymagane przez prawo europejskie, amerykańskie i wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także badania i atesty przewidziane przez dyrektywy UE.
  • Dla producentów preparatów CaliVita® bardzo ważna jest skuteczność oferowanych przez nich produktów, dlatego ich składy i technologie produkcji są stale modyfikowane i udoskonalane, także jeśli chodzi o preparaty znajdujące się już w produkcji.
  • Producenci starają się, by ceny suplementów CaliVita® były atrakcyjne, jednak nie są najniższe, co tylko potwierdza wysoką jakość użytych do ich wytworzenia surowców.