CaliVIta logo

CaliVita® International – suplementy najwyższej jakości

Firma CaliVita® zaczęła swoją działalność w 1991 r., sprzedając wyprodukowane w USA suplementy diety zawierające witaminy. Na początku oferta ta nie była duża, gdyż zawierała jedynie kilka preparatów, jednak twórcy firmy od początku mieli w zamyśle stworzenie unikatowego przedsiębiorstwa, opierającego się na kontaktach indywidualnych.

Założyciel i prezes firmy, Gerry Hargitai, chciał, by przedsiębiorstwo stwarzało wielkie, nieograniczone wręcz możliwości dla każdego z pracowników i by byli oni względem siebie niezależni, ale jednocześnie – by łączyły ich silne i trwałe relacje. Są to najważniejsze wartości firmy CaliVita®, którym hołduje się od początku, obok życia i zdrowia, które stara się ona zapewnić wszystkim swoim klientom. Może tego dokonywać poprzez dostarczanie im suplementów diety wykonywanych ze składników najwyższej jakości, które są bardzo skuteczne, ale mimo to ciągle trwają badania mające na celu ich udoskonalanie, gdyż firma stara się dążyć do perfekcji.

Produkty CaliVita® są więc bardzo wysokiej jakości, a to dzięki temu, że są wytwarzane przy stosowaniu się do bardzo restrykcyjnych zasad i przy sprostaniu najsurowszym wymaganiom na każdym etapie produkcji, począwszy od zbiorów surowców, z jakich są wykonywane, przez wszystkie etapy produkcji, aż po pakowanie i dystrybucję gotowych suplementów.

Firma CaliVita®

Pierwotnie firma CaliVita® International nosiła nazwę „California Fitness®”. Była to firma, która, działając przez ponad dziesięć lat, nabywała doświadczenia, z których następnie można było skorzystać, budując międzynarodową korporację – CaliVita® International.

W Polsce firma CaliVita® rozpoczęła swą działalność w 1997 r. Jej główna siedziba znajduje się w miejscowości Wojcieszyn niedaleko Warszawy, zaś salony sprzedaży, w których można dokonać zakupu preparatów oferowanych przez tę firmę, znajdują się w największych miastach kraju.

calivita polska wojcieszyn

CaliVita w Polsce

Firma działa w Polsce od roku 1997. Główna siedziba mieści się w Wojcieszynie pod Warszawą. W największych miastach Polski działają salony sprzedaży, gdzie można osobiście zakupić produkty.

Adres siedziby głównej :
CaliVita International Polska

05-083 Wojcieszyn;
ul. Warszawska 547
Telefon: (22) 638 00 26
Fax: (22) 638 00 26

Salony sprzedaży są w następujących miastach : Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań

calivita rotterdam

CaliVita w Europie

Drogą wysyłkową firma obsługuje nawet tak odległe kraje jak Australia.

Siedziba firmy na terenie Unii Europejskiej:

CaliVita International B.V.
Beurs – World Trade Center
PO Box 30133
3001 DC Rotterdam
The Netherlands
Phone: +31 10 205-2256

Gdzie można zamówić poza granicami Polski:

Albania, Austria, Belgium, Bosnia, Bulgaria, Costa, Rica, Croatia, Czech, Republic, Cyprus, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Kosovo, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Macedonia, Mexico, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Turkey, United, Kingdom, Ukraine